Metaloví rytíři TWILIGHT FORCE zahrají v únoru v Praze

Švédští bojovníci TWILIGHT FORCE dali dohromady speciální hosty svého zimního turné, přejmenovali ho, kompletně přeplánovali a nyní vše oznamují

Jejich evropského turné nese název „Winter Wonder Tour 2023“ a TWILIGHT FORCE s ním dorazí 9. února 2023 do PRAHY, Klubu Storm!

Speciálními hosty turné jsou Američané SEVEN SPIRES, kteří jsou doma v temnějších koutech světa melodického metalu s nápadně emotivními melodiemi a neúnavnou technickou zdatností. Jsou známí jak svými melancholickými koncepčními alby, tak svou zálibou v posouvání žánrových limitů, čerpají vliv z celého spektra metalu i mimo něj, žhavě zasahují do jazzu, orchestrální hudby z pozdního romantismu, filmových soundtracků a dalších oblastí. Jejich „covidová“ deska nese název „Gods of Debauchery“ a už se těší, jak vám nejen ji, ale sebe sama představí live na turné s TWILIGHT FORCE!

Druhým speciálním hostem zůstává již dříve oznámená finská banda SILVER BULLET. Tito stateční metaloví rytíři jsou vynikajícími spojenci do každého boje. Se svým aktuálním albem „Mooncult“ a se zbrusu novým zpěvákem Brunem Proveschim se neohroženě staví do první linie obrany proti silám temnoty!

Čekání na toto turné se zkracuje, tak se už zajděte podívat do sklepů, zda vám tam nereznou zbraně. Vyzkoušíte je, nabrušte a chystejte se na magickou zimní bitvu s TWILIGHT FORCE a jejich silnými spojenci, 9.2.2023 v pražském klubu Storm!

Vstupenky na PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...