MIDNITE CITY vydali druhý singl z jejich očekávaného třetího alba

Britští rockeři Midnite City vydali druhou skladbu z jejich velmi očekávaného třetího alba „Itch You Can’t Scratch“ které má vyjít 28. května.

Po dvou vysoce oceněných albech, pod novým labelem Roulette Media a s novým agentem pro management a booking, přichází kapela s novou řadou skladeb, které zní lépe než kdy jindy! Od chvíle, kdy se formace MIDNITE CITY objevila v roce 2017 na rockové scéně, získala svět a vrhla se na první místo v seznamu korunovaných králů Hair Metalu.

Po vydání druhého alba „There Goes The Neighborhood“ na konci roku 2018 (které bylo v časopise Classic Rock zvoleno pátým nejlepším melodickým rockovým albem roku a také se dostalo na seznam nejlepších alb za ​​posledních 35 let historie Burrn! Magazín z Japonska), se kapela ukázala jako neuvěřitelná síla, s níž je třeba počítat v živé aréně.

Midnite City ve složení zpěvák Rob Wylde , bubeník Pete Newdeck , kytarista Miles Meakins , klávesista Shawn Charvette a baskytarista Josh “Tabbie” Williams prezentující hudbu, která byla populární zejména v osmdesátých letech, ovšem dnes jí můžeme označit jako natolik nadčasovou, že působí skoro stejně dobře jako v té době, nyní představují druhý pokrokový singl „ATOMIC“.

Níže se můžete také podívat na  první singl Crawlin ‚In The Dirt“ který byl představen na konci ledna.

Nové album si můžete předobjednat na tomto místě

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X