Miro Šmajda a Terrapie nahráli hymnu pro SINNERS Esports

Organizace SINNERS se spojila s frontmanem kapel Terrapie a Walda Gang Mirem Šmajdou a společně nahráli novou hymnu

SINNERS Esports plní další misi, která byla podle oficiálního prohlášení organizace již delší dobu v plánu. Přichází jako první tuzemský esportový mančaft s vlastní písničkou, která je zároveň i hymnou SINNERS.

Liberecký celek se na vytvoření písně spojil se stříbrným medailistou ze Superstar Mirem Šmajdou. Ten má Counter-Strike v srdci a nabídku spolupráce se SINNERS přijal s nadšením. Následně vznikla skladba WE ARE SINNERS.

Projekt SINNERS Esports vznikl za účelem na rozvoj esportových talentů v Česku a na Slovensku. Cílem organizace je působit jak na tuzemské, tak na mezinárodní esportové scéně. SINNERS Esports pracuje s vybranými talenty, rozvíjí jejich herní i osobnostní profil, přináší prvky profesionální organizace tak, aby hráči měli co nejlepší zázemí a svými výkony pomohli týmu vystoupat na vrchol.

Hymna „We Are Sinners“ je k dispozici na všech hlavních hudebních platformách, a to včetně Spotify, Apple Music a YouTube. Tým SINNERS Esports srdečně zve fanoušky, média a všechny milovníky hudby a esportu, aby tento hudební projekt podpořili.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...