MŇÁGA A ŽĎORP zavítá do zlínského klubu Masters of Rock Café

Již za měsíc zahraje ve zlínském klubu Masters of Rock Café kapela MŇÁGA A ŽĎORP !

Známá a oblíbená stálice české hudební scény, kapela MŇÁGA a ŽĎORP z Valašského Meziříčí působí na české hudební scéně už od roku 1983. Vznikala pod vedením zpěváka a kytaristy Petra Fialy.

Trvalo osm let, než vyplula z Moravy nenápadná nahrávka „Made In Valmez“ od skupiny s podivným názvem, jež v sobě mísila kouzelnou poetiku všednosti a zdravé lidskosti. Do povědomí všech se kapela zapsala nesmrtelnými hity jako „Hodinový hotel“, „Písnička pro tebe“ nebo „Klec v kleci“.

Od té doby uplynula řada let, během kterých kapela vydala 16 desek plných krásných, hořkosladkých songů v jejich nezaměnitelném a příjemném rukopisu.

Přijďte se pohoupat na pohodových vlnách „Mňágy“! V pátek 24. listopadu do zlínského klubu Masters of Rock Café! Jako host zahraje skupina „Září“.

Vstupenky objednávejte zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/mnaga-a-zdorp-a-host-zari-2023 nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream, GoOut či SMS Ticket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...