Napočtvrté všeho dobrého. Monster of Metal and Hardcore XVI se blíží!

Říká se, že do třetice všeho dobrého ale v případě metalové akce Monster Of Metal And Hardcore platí až do čtveřice. Šestnáctý ročník Monsteru ve Voletinách na Trutnovsku pomáhající nemocným dětem, se uskuteční ve čtvrtém náhradním termínu

Úplně ten původní termín festivalu byl na jaře 2020, ale kvůli Covidu a zavedený opatřením byl přesunut nejprve na podzim 2020 a poté i na jaro 2021, ale ani v tomto termínu ho však nebylo možné pořádat.

Díky pořadatelům Liborovi (Mazi) Mazurovi a jeho ženě kteří tento metalový festival před patnácti lety založili ale také díky skvělé komunitě metalových fanoušků, kteří dokazují že mají srdce na správném místě tak bude Monster Of Metal And Hardcore opět pomáhat tam, kde je každá pomoc velmi vítána !

Jak bylo na našem magazínu již v loňském roce avizováno, šestnáctý ročník je zasvěcen dvojčatům Týnce a Radovánkovi Hagenovým z Ostravy kterým byla v jejich sedmi měsících diagnostikována spinální muskulární atrofie (SMA) I. typu. Jejich celý příběh si můžete přečíst na nadejeprotynkuaradovanka.cz

Dobrou zprávou je, že se podařilo zachovat celý line-up. Headlinerem je kapela Hypnos včele s Brunem Kovaříkem, který je jednou z významných osobností české death metalové scény posledních 30- ti let. Velkým lákadlem jsou i Spasm, které znají fanoušci z trutnovského festivalu Obscene Extrem a kteří zaujmou především svou vyzývavou live-show.

Další na soupisce je místní kapela Exorcizphobia která už je stálicí tohoto metalového svátku. Těšit se můžete na Desire for Sorrow kteří mají za sebou úspěšnou tour po Evropě i Mexiku. Z Polska dorazí kapela Warbell se svou charizmatickou zpěvačkou, i oni odehráli spoustu koncertů po Evropě. Dále se představí kapela Elysium z Týnce nad Labem a Everyday Hate, hradecká kapela s trutnovským bubeníkem Mírou Votočkem.

SOBOTA 25. ZÁŘÍ 2021 OD 17:00

Samozřejmostí bude i skibusová doprava zdarma:
Monster (skibus)
16.00 – 16.50 – 18.50 Horní Staré Město, Zel. louka
16.05 – 16.55 – 18.55 Horská, aut. nádr.
16.10 – 17.00 – 19.00 Polská
16.15 – 17.05 – 19.05 Poříčí, nám.
16.20 – 17.10 – 19.10 Voletiny (Monster Of Metal And Hardcore XVI)

Pokud se nemůžete akce zúčastnit, tak lze přispět libovolnou částkou na transparentní účet 1117771700/5500 pod variabilním symbolem 2121 a do poznámky napište Týnka a Radovánek.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...