Osmnáctého po osmnácté! Monster of Metal and Hardcore!

V sobotu 18. března, se ve Voletinách na Trutnovsku v sále tamní hospody, uskuteční již 18. ročník festivalu Monster of Metal and Hardcore XVIII.  Řádnou porci metalu bude servírovat šest kapel.

S odhalenou hrudí, bláznivá, groovy, opravdu rychlá a bláznivá show jsou slova, která můžete slyšet, když mluvíte o Brutal Sphincter. Tato formace byla založena v roce 2012 a je POOlitical Goregrind kapelou převážně se sídlem v Belgii. Pětičlenná kapela mnohokrát ukázala svůj obskurní a hodující způsob goregrindu v Evropě s obrovským množstvím živých vystoupení.

Další zahraniční bandou bude melodic death metalová MOYRA založená ve Vratislavi z iniciativy zpěvačky Margo, známé ze skupiny Mescalero. Tato polská úderka vydala dvě EP: „Threads of Fate“ a „ReGenesis“.

Tuzemskou metalovou scénu zastoupí pardubická kapela která ve své hudbě promítá množství hudebních žánrů. V jejich originální tvorbě se nachází mix metalu, hard core, punku i rocku, těšte se na StreetMachine.

Z Lomnice nad Popelkou přijede udeřit death-hardcore partička Crow to Crow. V nové sestavě se představí hardcore-metalová formace GIBET a šestici uzavírá na tuzemské metalové scéně relativně krátce se pohybující parta thrasherů z Valašska REFORE.

To vše 18. března 2023 od 17 hod ve Voletinách na Trutnovsku!

Veškeré základní info na přiloženém plakátu…

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...