Kapela Motionless in White představila novou skladbu s názvem „R.I.P.“, která pochází z jejich chystaného alba Decades.
Ve skladbě hostuje zpěvačka Skylar Grey, která společně s Chrisem Motionlessem zpívá: „Kdybys mě někdy opustil / Byl by to můj konec / Zemřela bych, ale nikdy bych nenašla klid.“
„Skylarin hlas posunul tu píseň na úplně jinou úroveň, které bych sám nikdy nedosáhl,“ říká Chris ve svém prohlášení. „Text téhle písně se mi opravdu moc líbí. I když jsem ji napsal z romantického úhlu pohledu, líbí se mi, že se dá vztáhnout na jakýkoli okamžik v životě, kdy se pohádáte s někým, na kom vám opravdu záleží, ať už je to nejlepší kamarád, člen rodiny nebo partner.“
Album „Decades“, které navazuje na desku „Scoring the End of the World“ z roku 2022, vyjde 17. července. Obsahuje také singl „Afraid of the Dark“ a skladbu „Playing God“, na které spolupracoval Corey Taylor.

