Motorband představuje skladbu „Pravda nebo lež“ z připravovaného alba

Znovu nastartovaný MOTORBAND představil pilotní skladbu „Pravda nebo lež“ z připravovaného alba k 35. výročí vzniku skupiny

Poté, co MOTORBAND začal koncertovat a na živo představovat nově obsazené posty zpěvákem Láďou Korbelem a kytaristou Vojtou Brázdou, představuje nyní také novou skladbu z chystaného alba k 35. výročí vzniku skupiny.

Název nového songu „Pravda nebo lež“ který otextovala zpěvačka Rock Opery Praha Helena Kubelková, pramení z nelehkého období kterým si Motorband za poslední půl rok prošel, počínaje odchodem některých členů přes lapálie se zpěváky až k zákeřnému a nepochopitelnému odcizení názvu kapely.

„Možná „otřepané“ téma, ale pořád aktuální. V posledních šesti měsících to platí dvojnásob!!! Pravda vždy zvítězila, a my věříme, že zvítězí zas“ uvedl Libor Máča Matejčik na facebookové stránce skupiny.

Libor Máča Matejčik také oznámil že do konce srpna bude 12 nových songů z 90% hotových. Heavy metalová legenda v současné době na přípravu, produkci a vydání alba shání sponzory, o které díky restrikcím a zákazům vlády ČR přišla.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X