MOTORBAND představil videoklip k baladické písni „Vládnout“

Metalová legenda MOTORBAND, představila videoklip baladické písni „Vládnout“. Jedná se o videosnímek k připravovanému novému albu

Kapela MOTORBAND se v nedávné době společně s MarKo Art Production vydala na náročnou cestu do nádherného horského prostředí Krkonoš aby zde natočila nový videoklip písni „Vládnout“, výsledkem je povedený videosnímek s neméně povedenou skladbou kterou kapela naservírovala své fanouškovské základně.

Novému videoklipu s novým zpěvákem Petrem Kutheilem k nadcházejícímu novému albu, které bude obsahovat celkem 13 skladeb a které vyjde i díky finanční podpoře silné a věrné fanouškovské základny, předcházely již 2 pilotní videoklipy „Pátej“ a „Bůh jsi ty„.

10
Verdikt

Naše hodnocení

Změna na postu zpěváka vnesla do Motorbandu svěží vítr a lehce ho s touto baladou vrátila do éry tehdy populární speed metalové stálice československé metalové scény.

  • Skladba 10
  • Zpěv 10
  • Kamera, režie a střih 10
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...