Album Bad Magic od Motörhead se těší bonusovému osvěžení

V srpnu 2015, jen pár měsíců před Lemmyho smrtí, vyšlo poslední album MOTÖRHEAD „Bad Magic“. V únoru 2023 bude „Bad Magic“ znovu vydáno s bonusovým materiálem

Motörhead, kultovní kmotři heavy metalu vydali své 23. (a poslední) studiové album Bad Magic v roce 2015. Bad Magic: Serious Bad Magic, které vyjde 24. února, představuje bonusem nabité osvěžení, které přidává dvě dříve nevydané skladby z těchto zuřivých sezení – Bullet In Your Brain a Greedy Bastards – stejně jako živé vystoupení z následného turné na obřím festivalu Mt. Fuji v Japonsku v roce 2015.

Fanoušci se také dočkají písně War, Love, Death And Injustice, audio rozhovoru s Lemmym [Kilmisterem], který během turné vedl expert na Motörhead Robert Kiewik. Box set bude také obsahovat exkluzivně desku Murder One ouija (doplněnou planžetou Ace Of Spades pro vysvětlení konverzace).

Video pro Bullet In Your Brain, představující exkluzivní, nikdy předtím neviděné záběry kapely ve studiu pro Bad Magic sessions, můžete vidět níže. Dech beroucí Lemmyho baskytara s delikátně špinavým riffem Phila Campbella a dynamikou poháněnou Mikkey Dee, skladba i záběry jsou ohromnou lahůdkou pro fanoušky, kteří toužili po novém Motörmaterial.

Bad Magic: Serious Bad Magic vyjde na dvojitém 12-palcovém vinylu, CD digipak s bonusovým diskem, limitované edici boxsetu, digitálním stažení a streamování. Limitovaná edice boxsetu bude obsahovat CD digipak s bonusovým diskem, dvojitý 12″ vinyl, exkluzivní audio rozhovor Lemmy: War, Love, Death And Injustice na 12-palcovém vinylu a exkluzivní edici Motörhead Murder One ouija board a planchette.

Sledujte / poslouchejte „Bullet In Your Brain“ zde

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...