MUSHROOMHEAD představují nový nu metalem nabitý singl!

Američtí maskovaní metaloví mistři MUSHROOMHEAD nedávno oznámili své zbrusu nové, v pořadí deváté album Call The Devil, které vyjde 9. srpna.

Po úderném prvním singlu „Fall In Line“, který byl označen za „groove-heavy“ a Consequence za „pumelenici industriálního metalu“, dnes MUSHROOMHEAD představují svůj druhý nový nu metalem nabitý singl „Prepackaged“. Píseň září jako jedna z nejtěžších novinek kapely, která upevňuje její renomé masivními riffy, agresivním growlem a chytlavým refrénem.

Duchovní otec MUSHROOMHEAD Steve „Skinny“ Felton o ‚Prepackaged‘ říká:
„‚Prepackaged‘ se ukázalo být extrémně těžké, agresivní a strašidelné. Plné temných zvukových textur. Video i píseň jsou nádherně temné, zlověstné a neúprosně ponuré.

Po třiceti letech své přelomové historie kapela nejeví žádné známky zpomalení a dokazuje, že je inovativní, aniž by ztratila ze zřetele svůj charakteristický zvuk a obrazotvornost.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...