Na západě Čech vznikl nový hudební pořad Na první tejk!

Na konci ledna debutoval nový hudební pořad s názvem Na první tejk! Jeho tvůrci chtěli vytvořit platformu pro kapely v době, kdy jsou koncerty v nedohlednu.

Impulz pro vznik pořadu Na první tejk! byl to, že tvůrci chtěli kapelám poskytnout možnost oslovit své fanoušky i v době, kdy se nemůže živě koncertovat.

Fototograf a muzikant Martin „Zakkiss“ Juha, kameraman Standa Bouzek spolu s mistrem zvuku Honzou Gerykem se rozhodli vytvořit prostor, kde hudebníky nejen vyzpovídají, ale i zaznamenají jejich živé hraní v prostorách Gerys studia v Sulislavi.

„Místo mé původní představy jsem se nakonec stal moderátorem pořadu, což je proti mé běžné práci muzikanta a fotografa nová zkušenost. Ale jsem rád, že jsem ze své komfortní zóny vystoupil a usedl naproti kolegům muzikantům a dostal možnost ptát se na otázky, které mě vždycky u mých oblíbených interpretů zajímaly. Livestreamů je teď mnoho a i proto jsme se rozhodli, že uděláme předtočený pořad, ve kterém bude koncert a rozhovor,” vypráví moderátor Martin „Zakkiss“ Juha.

Na první tejk! – Znouzectnost – 1. díl hudebního pořadu

Na první tejk! – Znouzectnost – 2. díl hudebního pořadu

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X