Na soutoku řek u lázeňských Poděbrad bylo rock metalově rušno

Na venkovním pódiu restaurace Cidlina u soutoku řek Labe a Cidliny v těsné blízkosti lázeňského města Poděbrady bylo rockově rušno.  Postarali se o to kapely MERLIN Dana Horyny, nymburští matadoři ROXOR a Roman Beny Beneš

V pátek 17. července se v Poděbradech sešla tři hudební tělesa která tady rozpoutala vskutku vydařený večírek. O skvělý úvod večera se postarala skupina MERLIN v čele s Danem Horynou. Jejich hodinový koncert byl našlapaný od začátku až do konce a vystoupení si každý naplno užíval.

Energie kterou Merlin rozdával, roztančila všechny přítomné a songy jak ty nové tak i ty z dob dřívějších zpívali nejen skalní fanoušci společně s Danem. Tečkou skvělého vystoupení, byla skladba od Led Zeppelin „Whole Lotta Love“ těžko rozeznatelná od originálu. Ne nadarmo se Danovi říká český Zeppelin.

Netrvalo dlouho a po úvodním koncertě pódium opět ožilo, vtrhla na něj nymburská formace ROXOR která servírovala jednu pecku za druhou, nechyběla ani ta nejnovější „Vlci“ kterou skupina představila v květnu v podobě lyric videa. Lídr skupiny Ondra Marek prozradil, že jsou na cestě další nové songy kterých se v brzké době se dočkáme. Máme se tedy na co těšit.

Naprosto vydařený večírek v pozdních nočních hodinách zakončil Beny Rock (Roman Beny Beneš) s hity rockových legend jako Olympic, Katapult, Argema, Keks, Benefit a mnoho dalších.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...