Na svět se dere nová brněnská kapela BLUE HEAD

BLUE HEAD je nová formace z Brna, kterou dala dohromady trojice renomovaných muzikantů během loňského podzimu

Kapela za niž stojí Lukáš Woff (Gate Crasher), Dejan Petkovič (Morčata na útěku, Ybca a Bast) a Paramba (Ybca, Pačess, Solfernus, BigBoss) vypustila 1.3. svůj první singl „Merkur 41“, na kterém kapele vypomohl hostující bubeník Mickey Mikulica.

O pár dalších informací se podělil Paramba:

„Loni na začátku podzimu na společné dovolené na Krétě, tak jak je v Brně dobrým zvykem, jsme na baru ve dvě hodiny ráno založili tuhle bandu a od začátku jsme se domluvili, že kapelu tématicky budeme celou věnovat naši milované Krétě, kam se pravidelně vracíme do Aqia Marina. První singl je důkazem toho, že to opravdu myslíme vážně a už teď můžu říct, že další dva singly budou následovat do konce roku. Vzhledem k tomu, že jsme spolu dlouholetí přátelé a jsme spolu rádi, tak vyhlídky na naše první album nemusí být vůbec daleko“.

Po Lyric Videu ke skladbě „Merkur 41“, o které se postaral frontman kapely Isacaarum a uznávaný grafik T.F.Hanzl aka CHYMUS, bude následovat v létě další song, který kapela opatří videoklipem.

Všechny novinky najdete na FB kapely

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...