Metaloví titáni ACCEPT zatopí v lednu pod kotlem ve ZLÍNĚ

V lednu 2023 se ACCEPT vrací na evropská pódia! Tato koncertní pecka nemine ani Českou republiku!

ACCEPT už plují pod vlajkou klasického metalu po celá desetiletí a svým nejnovějším albem „Too Mean To Die“ opět dokázali, že jsou stále skvělí dobyvatelé mezinárodních hitparád po celém světě.

A co je nejdůležitější? Tato koncertní pecka nemine ani Českou republiku! 31. 1. 2023 se jim totiž do cesty staví ZLÍN, hala Datart.

Philip Shouse říká: „To nejlepší, co se nám stane, je, že půjdeme na letiště, nasedneme do letadla, odletíme k vám a zahrajeme velký, fantastický koncert.“ Tato slova říkají všechno, protože „The Best Is Yet To Come“ není jen vynikající skladba z nové desky, ale také shrnutí současné situace. Všechno už se může jen zlepšit.

Speciálním hostem koncertu bude dívčí metalová kapela THE IRON MAIDENS, která pochází z jižní Kalifornie a dokázala si velmi rychle získat nejen jméno v USA jako vynikající cover kapela, ale stala se i mezinárodně uznávanou formací. Mají žhavou, rockovou, přirozeně ženskou přitažlivost, ale jsou to i vynikající umělkyně, které vždy předvedou parádní živou show. Maskot Eddie se opět objeví na pódiu!

Vstupenky objednávejte na: https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Accept nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...