New Horizon s Erikem Grönwallem a Jonou Teem vydali nový singl

Erik Grönwall a Jona Tee, bývalí kolegové z kapely HEAT, pokračují ve svém hudebním partnerství uvedením „New Horizon“, jejich nového power metalového duchovního dítěte!

Po několika měsících utajované práce ve studiu nám shledání Grönwalla a Tee přináší opravdovou metalovou desku Gate Of The Gods, která zanechá nečekaný otisk na power metalové scéně. Epická a silná hudba si zachovává solidní heavymetalový základ a zároveň přináší skutečně nakažlivé melodie.

Fanoušci Grönwalla budou potěšeni, když uslyší jeho vokály v pravděpodobně nejlepší formě jeho kariéry, kvílí jako metalový válečník, který tyto hymny vydává z vrcholu nejvyšší hory. A Tee, jako obvykle, přináší k těmto power metalovým hymnám odpovídající neuvěřitelnou produkci .

Hostujícími hudebníky/přispěvateli do nového alba jsou Robban Bäck (Mustasch), Sam Totman (DragonForce), Love Magnusson (Dynazty), Dave Dalone (HEAT), Niko Vuorela (Temple Balls) a Laucha Figueroa.

Debutové album tohoto dua Gate Of The Gods vyjde 11. března prostřednictvím Frontiers Music Srl na CD/LP/Digital. Nyní kapela z nového alba představila svůj druhý singl „Stronger Than Steel“ doplněný o videoklip který si výše můžete poslechnout.

Tracklist:

A New Horizon“ (Intro)
We Unite
Stronger Than Steel
Cry For Freedom
Call Of The Underground
Stardust
Event Horizon
The End Of All
Fearless
Gate Of The Gods

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X