Nymburský ROXOR oslaví v Kolíně své „PĚTATŘICÁTINY“

ROXOR srdečně zve své fanoušky do Městského společenského domu v Kolíně na oslavu 35. výročí vzniku kapely

V sobotu 21. 10. 2023, oslaví stejně jako třicítku, v Kolínském kulturním domě své „pětatřicátiny“ nymburská heavy metalová partička ROXOR. Na výročním koncertu uvidíte a uslyšíte řadu hostů.

Gratulovat ostříleným matadorům přijede léta spřízněná polabská metalová legenda IRAS, která také zároveň koncertem oslaví dokonce kulaté čtyřicátiny a již pětačtyřicet let rockové štace brázdící kapela TELEGRAF.

V rámci výročního koncertu se také můžete těšit na původní členy kapely, ale i na Lucii Třešňákovou, zpěvačku, která s Roxorem absolvovala nespočet vystoupení.
Netradiční repertoár, ale i největší hity samozřejmě zahraje současná sestava ve složení Ondra Marek (zpěv), Jula Botoš (bicí), Roman Matěj Veselý (basa) a kytaristé Dan Reissaus a Michal Žáža.

Kapela Roxor vůbec nezahálí, v červenci loňského roku vydala pátou řadovku ŽELEZNEJ KRÁL ke kterému natočila dva videoklipy, tím posledním je „Zlodějka duší“ a před pár dny vypustila do prodeje vinylové provedení alba KAZATEL v limitované edici 300 kusů, které si budete moci v rámci výročního koncertu v Kolíně zakoupit.

Předprodej vstupenek na www.msd-kolin.cz/akce nebo přímo v kolínském kulturáku.
Cena vstupenek v předprodeji 250,- na místě 300,-

ČASOVÝ HARMONOGRAM VEČERA:
19.30 – 20.30 TELEGRAF
20.45 – 22.30 ROXOR (s mnoha hosty a překvapeními)
23.00 – ? IRAS

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...