Čtvrteční šílenství fanoušků na festivalu Obscene Extreme

Ve dnech 5. – 9. července se na trutnovském Bojišti uskutečnil velmi populární festival extrémní muziky Obscene Extreme na kterém se vystřídalo 82 kapel, areál zaplnily tisíce fanoušků z celého světa

Extrémní hudba, neuvěřitelná atmosféra a jedinečné zážitky, které propojují lidi napříč celým světem i generacemi. To vše se odehrávalo od středy do neděle na trutnovském Bojišti, kde se uskutečnil již 24. ročník festivalu Obscene Extreme.

Horko těžko by jste v české republice hledali festival kde se to hemží patologickými převleky a šílenstvím fanoušků na pódiu a pod ním tak jako na OEF. Fanoušci se tradičně probíjeli kotlem aby se mohli vyšplhat na podium a následně se z něj vrhnout do víru desítek rukou, pokyvujících se v rytmu muziky.

Na Bojiště jsme zavítali druhý den ve čtvrtek odpoledne, z hudebního line-upu jsme si vychutnali švédské Gadget, mexické Rotteness, belgickou stále hrající punk/hardcorovou úderku Capital Scum, norské Nekromantheon, americký Total Chaos, polský Vader, švédské Vomitory a hlavní hvězdu letošního 24. ročníku britskou kapelu Carcass.

Byla to tradičně KILLER jízda ze které vám přinášíme pár fotek !

Jubilejní 25. ročník se uskuteční 3.-7. července 2024 tak neváhejte!!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...