MASTERS OF ROCK 2023 už klepe na Vizovickou bránu

4 nezapomenutelné dny naplněné skvělým rock-metalovým marathónem, mnoha super zážitky, setkání s přáteli, úžasná atmosféra v areálu vonícím slivovicí, uprostřed zelených Valašských kopců, to je MASTERS OF ROCK ve VIZOVICÍCH!

19. ročník tohoto oblíbeného festivalu startuje už za necelých 14 dní.

Čeká vás bombastická megashow WITHIN TEMPTATION, velkolepá show slavných vikingů AMON AMARTH, velká oslava 40. let od vydání debutového alba legendárních EUROPE, thrash zabíjačka od bandy KREATOR, originální představení mongolské hvězdy THE HU, divoká pařba s Australany AIRBOURNE, své jedinečné charisma a sílu na vás vyplivne Max Cavalera a jeho SOULFLY a mnoho dalšího.

Těšit se můžete na autogramiády umělců, pestrý a bohatý program na DRUHÉ STAGE, bohatá nabídka ve festivalovém shopu, dáreček v podobě festivalového CD, spousta zábavy okolo a tradičně vynikající občerstvení v areálu.

MASTERS OF ROCK 2023 který se uskutečná 13. – 16. 7. 2023 v areálu likérky R. Jelínek, VIZOVICE, je tady co nevidět! Vše podstatné najdete na www.mastersofrock.cz
Festivalové i jednodenní vstupenky objednávejte tady: https://www.mastersofrock.cz/cs/2023-masters-of-rock nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream či GoOut.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...