Rockový Open air festival Badysfest se vydařil

Regionální rockový Open air festival BADYSFEST, který se pravidelně koná každý rok začátkem června v Nučicích nedaleko Prahy v areálu SK Nučice zdárně zakončil v pořadí již 5.ročník. Kdo přišel určitě nelitoval, jednodenní Festival pořadatelé připravili tak, aby byly kapely kvalitní a žánrově různorodé, každý návštěvník si přišel na své.

Na letošním ročníku který se konal 17.6.2017 byli k vidění a hlavně slyšení, kromě pořádajících Badys, skupiny HUDBA PRAHA BAND, Špejbls Helprs, PUMPA, MERLIN s Danem Horynou kteří předvedli svou opravdu netradiční show, BRUTUS, BLACK HIL a VAL-MUQUABALA.

Festival pořádá Badys z.s., což je parta nadšenců z kapely Badys, kteří chtějí dokázat, že bigbít v Čechách ještě nejenom žije, ale také pomáhá potřebným. A proto také letos, stejně jako v minulosti, putoval výtěžek z této akce na dobročinné účely.

Předloni přispěli nadaci Člověk v tísni a loni klinice dětské onkologie FN v Motole. Smyslem akce není finanční zisk, ale vytvoření hudební tradice ke spokojenosti návštěvníků všech věkových kategorií.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...