ORDEN OGAN sdíleli videoklip ke zbrusu nové písni ‚December‘

Na podporu svého speciálního tributního alba Final Days: Orden Ogan and Friends, které právě vychází u AFM Records, power metaloví mistři ORDEN OGAN sdíleli videoklip ke zbrusu novému singlu a úvodní skladbě alba „December“!

Zatímco každá píseň na Final Days: Orden Ogan and Friends, která je poctou nejnovějšímu albu kapely z roku 2021 Final Days, představuje špičkové hosty, jako jsou mimo jiné Stu Block (Iced Earth, Annihilator), Peavy Wagner (Rage), Andy B. Franck (Brainstorm), Chris Boltendahl (Grave Digger), Elina Siirala (Leaves‘ Eyes), Leif Jensen, Ross Thompson (Van Canto), Dennis Diehl (Any Given Day), (Ross The Boss) nebo Frank Beck (Gamma Ray), „December“ je nejen nová skladba ORDEN OGAN, ale také zpívaná kapelním mistrem Sebastianem „Seeb“ Levermannem.

Seeb komentuje: „Poslední dny“ jsou záznamem o různých scénářích, jak by svět mohl skončit. “ December“ je píseň o geneticky modifikovaném zabijáckém viru, který byl nějakým způsobem uvolněn a zabíjí (téměř?) každou lidskou bytost na planetě Zemi, zatímco civilizace a společnosti se hroutí“.

Píseň byla napsána v roce 2019, dlouho před startem Corona Pandemic. Rozhodli jsme se, že tuto skladbu na album nedáme z úcty k obětem pandemie. Nyní svět vypadá jinak než v roce 2020. Cítili jsme, že je na čase konečně vydat skladbu.“

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X