Ostravská metalová legenda SALAMANDRA, oznámila velké změny v sestavě

Letos se to před příchodem jara změnami na postech v kapelách jen hemží. Pro některé z kapel jsou změny velmi náročné a zlomové, nevyhnula se jim ani ostravská Salamandra

Tuzemskou melodic power metalovou stálici, skupinu SALAMANDRA, patřící k TOP naší domácí metalové scéně, před dvěma roky oslavující v plné síle 20 let na scéně a se šesti alby na kontě, opustili hned tři členové sestavy najednou.

Po více než dvaceti letech opustil skupinu bubeník Dan „Baalberith“ Jureček, který byl spolu se zakladatelem Pavlem Slívou nejdéle působícím členem. Po třech studiových deskách odešel také baskytarista Jaroslav „Pišta“ Sedláček a již po druhé se s kapelou rozloučil i frontman Ivan Borovský.

Odchod třech členů byl oznámen v době, kdy už byla zajištěna plnohodnotná náhrada. Na místo Ivana Borovského přichází bývalý frontman v nedávné době rozpuštěné kapely Trezor – Tomáš Hradil.

Za bicí soupravu usedne Jiří Gadula který díky svému věku přebírá po Vaškovi Mochovi žezlo nejmladšího člena kapely a novým basákem se stává Patrik Hrnčíř z Ostravy. Poslední dva jmenované brzy Salamadra představí blíže .

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...