Pozvání na Ostravu v plamenech přijali portugalští MOONSPELL

Pozvání na ostravský festival tvrdé muziky přijala světově proslulá kapela, portugalská gothic metalová veličina MOONSPELL, která zde představí poslední vydanou desku »1755«!

MOONSPELL jsou součástí světové scény od roku 1992. O 3 roky později vydali svou albovou prvotinu “Wolfheart”, která patří k největším klenotům historie metalu.

Celkem stihli vydat 12 alb, z nichž to nejnovější “1755” vyšlo 3.listopadu 2017. Fanoušci vědí, že se jedná o konceptuální album pojednávající o ničivém zemětřesení v Lisabonu v roce 1755. Je to vůbec první album nazpívané v jejich rodné Portugalštině.

Frontmanem MOONSPELL je 43-letý  zpěvák Fernado Ribeiro, který je v své rodné vlasti populární také jako spisovatel. Koncerty MOONSPELL se vyznačují mimořádnou energií a teatrálním pojetím. Ostrava v plamenech se má tedy nač těšit.

V listopadovém vydání metalového časopisu SPARK získalo album »1755« nejlepší hodnocení a stalo se tak albem měsíce! Zbrusu novou masterpiece MOONSPELL natočili v portugalštině a samozřejmě k ní chystají i novou vizuálně vyladěnou show. Tak si to nenechte ujít!

Festival dále přivítá – KREATOR, (Německo), SAXON (Anglie), WIND ROSE (Itálie), RAMPART (Bulharsko), AVVEN (Slovinsko), EDITOR (Slovensko) a vedle nich také české TRAKTOR, DYMYTRY, MALIGNANT TUMOUR a DOGA.

Vstupenky zakoupíte na www.ticketportal.cz!

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X