Pátečnímu programu festivalu Votvírák vévodila Lucie a Škwor

Ve dnech 16. až 18. června 2023 se na letišti v Milovicích uskutečnil výroční, 15. ročník multižánrového festivalu Votvírák. Na návštěvníky již tradičně čekal výběr z tuzemské rockové, popové, ale i hiphopové scény

Festival nabídl několik scén a to jak pro legendy české a slovenské rockové scény, tak i pro příznivce rapu, pro představitele elektronické hudby, začínající kapely a pro skupiny usilující o profesionální kontrakt.

Pořadatelé si na své narozeninové oslavě zabilancovali i zavzpomínali. Kromě hudebního programu, složeného zejména z kapel, jež za patnáct let s festivalem srostly. Hudební program doprovodila široká nabídka zábavních zón a atrakcí.

Mezi kapely, které na votvírákovské patnáctiny přijely, byly např. Chinaski, Pokáč, Wohnout, Vypsaná fixa, Žlutej pes, Gaia Mesiah či Sto zvířat, nechyběla ani stálice Jaroslav Uhlíř, mezi nováčky na votvírákovském pódiu patřili Michal Prokop & Framus Five nebo Děda Mládek Illegal Band.

K vrcholům prvního, pátečního dne festivalu Votvírák, který přilákal na letiště Boží dar v Milovicích na Nymbursku přes 20.000 lidí, patřil koncert kapely Lucie a Škwor ale také skupin Doga a Visací Zámek které zahrály na Gambrinus Central Stage, která byla určena největším hvězdám letošního festivalu.

V sobotu pak na Gambrinus Central Stage kralovala kapela Chinaski která na Votvíráku vystoupili po pěti letech.

Na některé kapely jsme zavítali s objektivem

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...