Pavel Hanus představil album „Dřív než hvězdy vyjdou“

Pavel HANUS, představuje své třetí album „DŘÍV NEŽ HVĚZDY VYJDOU“, které je nepochybně jeho dosud nejvýznamnějším hudebním počinem. Album obsahující dvanáct písní nás zavede na hudební cestu plnou emocí a hlubokých textů.

Pavel začínal svou sólovou kariéru s instrumentálním albem „MCMLXXXVII“, což byla jeho první hudební etapa. Následně na svém druhém albu „Pandemic!“ překvapil fanoušky interpretacemi skladeb rockových velikánů, což bylo výletem do světa rockové hudby.

Třetí album „DŘÍV NEŽ HVĚZDY VYJDOU“ je však odlišné a zvláštní tím, že je plně autorským projektem. Tato kolekce písní ukazuje jeho tvůrčí hloubku a schopnost spojit silné texty s jedinečnou hudbou.

Tracklist alba:

01.Ukrutnou silou hnán vpřed
Skladba plná energie a odhodlání, která povzbuzuje jít vpřed bez ohledu na překážky.
02.Soudný den
Emoční balada, která zavádí do světa vzpomínek a ztracené lásky.
03. Samaritán
Píseň o hrdinství a pomoci druhým, i když to není vždy snadné.
04. Ještě dál mi chvíli sviť (Nezavírej brány)
Skladba plná touhy a odhodlání pokračovat v cestě životem.
05. Stíny duše
Texty, které se dotýkají temných stránek naší mysli a vnitřního konfliktu.
06. Litanie za lásku
Píseň o lásce a ztrátě, která nás zanechává s hlubokými emocemi.
07.Stále v nás
Skladba, která povzbuzuje držet se a čelit výzvám života.
08. Všichni jsme v prdeli
Odlehčená píseň s humorem, která se vypořádává s aktuálními událostmi.
09. Oděsa
Atmosférická skladba evokuje pocity války a naději na lepší zítřky.
10. Slzy a prach
Texty, které připomínají hrůzy války a utrpení.
11. Odyssea
Skladba o dobrodružství a hledání smyslu života.
12. Dřív než hvězdy vyjdou
Píseň vyjadřuje touhu po klidu a odpočinku po dlouhé cestě životem.

Projekt je výsledkem spolupráce s renomovanými textaři Petrem Harazinem (Karel Gott, Lucie Bílá, Jaromír Nohavica) a Jiřím Rainem (Sebastien),  a talentovanými textaři Martinem Liebreichem, Radkem Hladíkem a Martinem Pietraszkem.

Album vyniká působivou hudbou, kterou zajistil mistr zvuku Petr Slezák (Citron, Lucie, Aleš Brichta).

Při tvorbě hudebního aranžmá byli přizváni talentovaní hudebníci: Anežka Štenclová, která přidala svůj akordeon a zpěv do některých skladeb, Václav Kolek, jehož housle přinášejí do hudby další dimenzi a Krystian Daniel, jenž svým violoncellem přidal do alba hloubku a harmonii. Zajímavým momentem na albu je i účast dětského pěveckého sboru, který zazněl v titulní skladbě „DŘÍV NEŽ HVĚZDY VYJDOU“. Toto netradiční rozhodnutí dodalo skladbě zvláštní dojem.

Grafickou stránku alba oživila talentovaná fotografka Kateřina Duda (Peknafotka), která ve spolupráci s fotografy Danielem Kopečným a Jirkou Wasserbauerem, vytvořili nezapomenutelný vizuální doprovod. Na managementu celého projektu se podílel Pavel Urban, který pomohl zajistit, že album dorazí k fanouškům ve své nejlepší podobě

Součástí samotné hudby je vydání videoklipu ke skladbě „Ukrutnou silou hnán vpřed“, který vizuálně přiblíží jednu z nejvýraznějších písní na albu.

Stáhněte si emocemi nabitou novinku od Pavla HANUSE, který nám představuje své srdce a duši v albu „DŘÍV NEŽ HVĚZDY VYJDOU“. Spotify , Apple Music , Youtube

www.pavelhanus.com

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...