Zpěvák Petr Dolének se vrací s novou formací The Guard

Zpěvák Petr Dolének, který v květnu loňského roku ukončil své působení ve skupině Kreyson Memorial, o sobě dává vědět v nové rock metalové formaci!

Kapela se jmenuje The Guard a v roce 2022 jí založil baskytarista Mirek Haidl. Dalšími členy tohoto nového uskupení jsou Artur Sedrakjan z Real Incident, klávesák Petr Nový z Liberate a bubeník David Pastorek z kapely Tartaros.

Nově vzniklá skupina z Ústí nad Labem, do které byl přizván také skvělý zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, jehož hlas je spjat s mnoha hudebními projekty, zatím neodehrála ani jeden koncert a v letošním roce tomu tak i zůstane, kapela nechce nic uspěchat a zatím se bude věnovat autorské tvorbě a práci ve studiu.

„Po té, co jsem byl přizván ke spolupráci jsme se dohodli, že natočíme první dva songy, ke kterým udělám zpěvy a pomůžu s úpravou textů tak, aby se nám to všem líbilo a pak uvidíme jaké budou ohlasy a eventuálně pojedeme dál“, říká zpěvák, skladatel a textař „Doldy“

Jako ochutnávku The Guard nyní představili za výrazného zvukového dohledu producenta a kytaristy Lea Holana první skladbu nesoucí název „Elixír“ která vznikla společnou prací všech zmiňovaných členů, ke skladbě byl natočen i velmi povedený videoklip, na který se můžete podívat níže.

První zveřejněný video singl z tvorby této party zkušených hudebníků již nyní napovídá tomu, že by The Guard mohli v budoucnu významně obohatit nabídku na české rock metalové scéně.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...