Heavy rocková kapela PLEKTRUM vydala svou jubilejní placku

Chebská heavy rocková (nebo také bigbítová) kapela PLEKTRUM, vydala své v pořadí již desáté jubilejní album

Je mnoho kapel které v devadesátých letech minulého století ovlivňovaly tancovačkovou či klubovou scénu v různých koutech republiky a mezi ně neodmyslitelně patří i bigbítová kapela ze západočeského regionu Plektrum která vydala nové album pod názvem MÁŠ TO MÍT.

Nové placka která obsahuje dvě staré skladby a jedenáct novinek, všechno vlastní tvorba, je od roku 1999 již desátou v pořadí.

V kapele, kterou v roce 1980 založil Petr Řezníček se svým bratrem Jirkou, se za 38 let jejího působení vystřídala spousta muzikantů ale poslední čtyři roky je ustálena do tříčlenné sestavy kterou tvoří zmiňovaný Petr Řezníček (kytara, zpěv), Adam Sloup (klávesy, baskytara) a Vašek Podhirna (bicí).

Při poslechu této tříčlenné mladou krví osvěžené formace která má ve svém kraji velmi širokou posluchačskou základnu a svým hudební repertoárem plní taneční parkety, se dostaví nostalgie a vybaví se vzpomínky na doby, kdy bývaly sály plné, nekonečné fronty na pivo a přeplněné taneční parkety i v jiných regionech.

I když lze hudbu kapely poslechnout i stáhnout na oficiálních stránkách Plektrum, tak si mohou zájemci a fanoušci rockové muziky originál cédéčko lisované a zabalené ve studiové kvalitě telefonicky nebo emailem objednat za cenu 50,- (+ poštovné dobírkou 100,-).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X