Metalcorová partička Polaris v říjnu rozproudí pražské MeetFactory

Fanouškům tvrdších žánrů udělá radost oznámený koncert australské skupiny POLARIS. Ta vystoupí v rámci série Rock for People Concerts 4. října 2022 v pražské MeetFactory

Metalcorová partička ve složení frontman Jamie Hails, kytaristé Ryan Siew a Rick Schneider, basák Jake Seinhauser a bubeník Daniel Furnari se k nám vrací po třech letech. Kluci nadchli hudební kritiky hned v začátcích své hudební kariéry.

Po vydání debutového alba The Mortal Coil v roce 2017 získali nominaci na ARIA Award v kategorii Best Hard Rock. Se svojí nejnovější deskou The Death of Me navázali na předchozí úspěch a okamžitě si vysloužili další nominace na cenu ARIA za Nejlepší hardrockové nebo heavy metalové album.

Polaris jsou velmi oblíbení na své domácí scéně. V australských cenách AIR Awards zvítězili v kategorii Best Independent Heavy Album roku 2021, třikrát vyprodali svojí headline tour po Austrálii a sdíleli stage s Architects nebo Parkway Drive.

V Česku si naposled zahráli v roce 2019 a stálo to za to. V říjnu se k nám vrací a nepřijedou sami, na evropském turné je doprovodí kapely Alpha Wolf, Gravemind a Stepson.

Vstupenky v prodeji od pátku 11. února 2022 od 11:00 na GoOut.net

Více informací na www.rockforpeople.cz

Odkazy:

Web: polarisaus.com.au
Instagram: instagram.com/polarisaus
Facebook: facebook.com/polarisau

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...