Poslechněte si první novou píseň od DARKEST HOUR po 6 letech

První hudba metalcorových veteránů s kytaristou Nicem Sentorou

Darkest Hour se podělili o titulní skladbu ze svého nadcházejícího alba Perpetual Terminal, které má vyjít v únoru příštího roku

Darkest Hour jsou zpět! Metalcoroví veteráni z Washingtonu v čele se zpěvákem Johnem Henrym a kytaristou Mikem Schleibaumem vydali nový, zběsilý singl „Perpetual Terminal“, který je jejich prvním počinem od alba Godless Prophets & the Migrant Flora z roku 2017.

Píseň si můžete pustit výše prostřednictvím dramatického videoklipu, který režíroval Mirko Witzki (Arch Enemy, Eskimo Callboy, Blood Incantation).

„Perpetual Terminal“ představuje pro Darkest Hour řadu dalších prvenství.

Je to jejich první deska pro MNRK Heavy od červencového podpisu smlouvy s tímto labelem a zároveň první materiál s kytaristou Nicem Satorou, který se ke kapele připojil v roce 2021 a nahradil Michaela Carrigana a také první singl z právě ohlášeného desátého alba Darkest Hour, Perpetual | Terminal, které vyjde 23. února.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...