Jaroměřský Nároďák plný metalové energie, těšte se na POWER FEST

POWER FEST v Jaroměřském Nároďáku, který se měl původně konat v polovině dubna ale ze známých důvodů se nemohl uskutečnit, má nový zářijový termín!

Po vlně prvních uvolnění provozovatelé Nároďáku Jaroměř nelenili a pro akci, která během léta prošla několika změnami v sestavě kapel, našli nový termín.

V pátek 18.9.2020 se můžete těšit na pětici kapel mezi které patří heavy metalová formace SEVEN v čele s kytaristou Honzou Kirkem Běhunkem a Jirkou Kombercem za mikrofonem kterou netřeba představovat.

Užijete si moravské power metalisty POWER 5 kteří pro své fans přichystali digitální reedici všech svých alb a oficiálně oznámili vydání zbrusu nové desky, která vyjde v únoru 2021. V ten samý měsíc skupina oslaví 25 let činnosti.

Na Power Festu si budete moci poslechnout songy z alba „Smetiště dějin“ Jablonecké hard&heavy bandy DANGAR SIX která začíná být v Nároďáku stálicí. Partička v současné době usilovně pracuje na nové desce.

S novou tváří na postu zpěváka a kytaristy v podobě Miloše Koblmullera a narychlo sehraným novým repertoárem se představí hradecká kapela TINNITUS brázdící východočeská pódia již čtyři roky. Příchod nového člena kapele velmi prospěl a na podzim se společně chystají do studia

Pětici uzavírá kapela která se nebere až tak moc vážně, hraje pro zábavu svou i svých fandů, není náročná na honorář (většinou jim ke štěstí stačí pivo a párek). Nese název VĚTRACÍ ŠACHTA založená byla někdy v roce 2016, pochází z Hořic a přes underground a punk se posunula až k thrash a death metalu.

FB: www.facebook.com/events
Předprodej: www.narodakjaromer.cz/18-9-2020-narodak-power-fest
www.narodakjaromer.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X