Zpěvák Ľuboš Senko opouští power metalovou kapelu EUFORY

Slovenská power metalová kapela EUFORY která  na konci března tohoto roku vydala po pěti letech novou, v pořadí třetí desku „Fifth Dimension“, oznámila, že jejich dlouholetý zpěvák a showman Ľuboš Senko v kapele končí.

Oficiální vyjádření kapely:

Vážení fanoušci, máme pro vás důležitou zprávu. Po mnoha letech, třech albech a spoustě skvělých koncertů jsme byli nuceni ukončit spolupráci se zpěvákem Lubošem Senkem.

Toto rozhodnutí bylo velmi těžké, s Ľubošem jsme my i vy prožili krásné chvíle, koncerty a zážitky. Bohužel toto rozhodnutí bylo nevyhnutelné.

V každém případě bychom chtěli Ľubošovi poděkovat za jeho dosavadní práci pro kapelu, společné budování jména Eufora, koncerty a úspěchy. Děkujeme i vám za dosavadní podporu a doufáme, že nám zůstanete věrní i v budoucnu.

Všechny nadcházející koncerty zůstávají pozastaveny, snažíme se je pro vás odehrát s adekvátní náhradou. Kompletní informace přineseme již brzy.

A to nejdůležitější: Euforie nekončí!!!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...