POWERWOLF odhalují videoklip k singlu „Sinners Of The Seven Seas“

Powerwolf vydají 26. července 2024 nové studiové album „Wake Up The Wicked“ a dnes kapela odhalila svůj nový singl „Sinners of the Seven Seas“.

Natáčení doprovodného videoklipu probíhalo ve Švýcarsku a na jihu Francie. Hlavním místem je historická replika slavné třístěžňové plachetnice z flotily Magellanova prvního obeplutí světa v 16. století. Replika již byla použita jako lokace pro několik filmů a seriálů.

„Wake Up The Wicked“ – velmi očekávané pokračování mimořádně úspěšného alba „Call Of The Wild“ (2021) – dorazí právě včas na vůbec první kompletní severoamerické turné oceňované kapely, které začne v srpnu 2024, po němž bude následovat jejich dosud největší evropské turné „Wolfsnächte 2024“.

Velkolepé finále celého turné „Wolfsnächte 2024“, poslední koncert, bude patřit 26. října 2024 PRAZE – sportovní hala Fortuna. Vstupenky v předprodeji zde: Powerwolf | Praha | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...