POWERWOLF vydali live video ke skladbě „Demons Are A Girl’s Best Friend“

Konečně se fanoušci POWERWOLF dočkali – filmový streaming „The Monumental Mass – A Cinematic Metal Event“ je konečně k dispozici v různých fyzických formátech

S touto filmovou show vlci opět dávají jasně najevo, že na všech úrovních nastavují nová měřítka. S neuvěřitelnou zvukovou produkcí a dechberoucím vizuálem vytvořeným obrovskou LED stěnou, několika herci, masivními pyro prvky a novým nastavením pro každou jednotlivou píseň vytvořil POWERWOLF něco, co dosud nebylo!

Na oslavu vydání POWERWOLF zveřejnili živé video k jedné ze svých nejslavnějších a nejúspěšnějších písní, “Demons Are A Girl’s Best Friend” , vystřižené ze samotné THE MONUMENTAL MASS.

Jeviště zahalené v mlze a plápolajících plamenech před obrovským kostelem na LED stěně poskytuje kulisu pro tanec zcela rozvázaných jeptišek, známých již z oficiálního videoklipu, které zcela podléhají kouzlu POWERWOLF a jejich zpěváka Attily Dorn. Video opět ukazuje, že „The Monumental Mass – A Cinematic Metal Event“ je událost, kterou musíte vidět!

„The Monumental Mass – A Cinematic Metal Event“ bude k dispozici v mnoha formátech včetně 96stránkového Earbooku, 48stránkového media-booku, deluxe boxu, vinylového boxu a dalších propracovaných formátů. Formát mediální knihy bude obsahovat legendární titulní show POWERWOLF z Wackenu 2019 „Hallowed Be The Holy Ground“ v plném rozsahu jako speciální bonus. Show je také součástí vinylové krabice!

Powerwolf v listopadu vyrazí na turné “Wolfsnächte 2022”. Nevynechají ani Prahu – 13. listopadu 2022 zahrají v pražské Tipsport Aréně (původně měl koncert proběhnout v říjnu 2021). Speciální hosty turné, budou kapely DRAGONFORCE a WARKINGS!

Nákup vstupenek na https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Powerwolf

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...