POWERWOLF vydali nový singl „No Prayer At Midnight“

Nejúspěšnější německou kapelu moderního heavy metalu se nedá obejít! Po obrovském úspěchu jejich vyprodaných debutových koncertů se POWERWOLF vrací s působivou novou studiovou skladbou „No Prayer At Midnight“.

Nový singl je jednou ze šesti zbrusu nových studiových skladeb na nadcházejícím speciálním albu „Interludium“, které vyjde na Velký pátek.

Prvotřídní filmové oficiální hudební video opět zaujme pozoruhodnými obrazy a poskytuje perfektní pozadí pro „No Prayer At Midnight“. V ponuré, sakrální atmosféře bdí velekněz Attila Dorn nad svým stádem, než se o půlnoci probudí hřích.

POWERWOLF jsou bezpochyby jednou z nejslavnějších a nejúspěšnějších heavy metalových kapel poslední dekády. Několik #1 albových žebříčků, devět zlatých a platinových desek, obrovské vyprodané arény, stejně jako hlavní sloty na největších festivalech, vydláždily svou cestu. Za méně než 20 let historie kapely se POWERWOLF dostali do nejvyšší ligy heavy metalu.

Právě včas na nejvyšší křesťanský svátek, Velikonoce 2023, vyjde 7. dubna 2023 další vrchol diskografie kapely, „Interludium“. Nové vydání obsahuje šest nových studiových skladeb, včetně singlu „Sainted By The Storm“, který byl oslavován již na vzrušujícím turné Wolfsnächte 2022, stejně jako jedna z nejintenzivnějších skladeb v historii kapely, „My Will Be Done“. „Interludium“ také obsahuje drahokamy a rarity z historie kapely, jako jsou „Midnight Madonna“ a „Living On A Nightmare“.

Tito temní metaloví velekněží se naživo představí na METALFESTU 2023! PLZEŇ, Amfiteátr Lochotín a všichni fanoušci tam tak budou na začátku června (2. – 4. 6. 2023) svědkem jejich další velkolepé metalové show.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...