Powerwolf vydali singl a video pro „My Will Be Done“

Německá metalová stálice Powerwolf je zpět v titulcích poté, co vydala nový videoklip a singl pro „My Will Be Done“.

Powerwolf, považovaní za jednu z největších metalových kapel v Evropě, si libují ve svých nejnovějších úspěších, včetně svého místa na vrcholu oficiálních německých albových žebříčků díky streamovací akci, kterou pořádali s názvem The Monumental Mass: A Cinematic Metal Event.

Byli také chváleni za to, že měli skvělou headlining show na Wacken Open Air, kromě vynikajících show s Iron Maiden a KISS.

S novým singlem a videoklipem „My Will Be Done“ Wolves opět dokazují, že jsou jednou z nejzajímavějších kapel v žánru a oprávněně si vysloužili své vynikající postavení.

Na nový singl a hudební video pro „My Will Be Done“ se můžete podívat níže. Pokud vás více zajímá kapela naživo, tak 13.11.2022 v rámci v loňském roce odloženého evropského turné „Wolfsnächte Tour“ do pražské Sportovní haly FORTUNA kam jí přiveze agentura Pragokoncert. Powerwolf vyrazí na cestu s Dragonforce a Warkings

Předprodej vstupenek na pražský koncert zde: https://www.pragokoncert.com/cs/koncerty/2022-Powerwolf

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...