Pražský koncert HELLOWEEN a HAMMERFALL se posouvá o 2 měsíce

Sjednocená rozšířená sestava německých metalurgů HELLOWEEN, znovu odložila své evropské turné

Kvůli Covidu musí být plánované evropské turné HELLOWEEN „UNITED FORCES TOUR 2022“ na kterém je doprovodí švédské metalové kladivo HAMMERFALL, znovu odloženo. Původní termín koncertu byl naplánován na 15.10.2020 následně byl oznámen náhradní termín 5.5.2021 ale ani ten nedopadl a opět se o rok posouvalo na termín 23.4.2022. Nyní opět dochází ke změně a věřme že naposled.

Dlouho se spekulovalo a vymýšlelo, jak obří evropské turné HELLOWEEN a HAMMERFALL – UNITED FORCES Tour 2022 zachránit až se to nakonec rozseklo a pro Českou republiku to dopadlo skvěle! HELLOWEEN se svými přáteli HAMMERFALL nakonec dorazí do PRAHY, O2 areny jen o 2 měsíce později, než bylo plánováno, a to ve čtvrtek 30. 6. 2022!

Obě kapely představí v O2 areně zbrusu nová alba. HELLOWEEN vydali své nové fantastické album „Helloween“ se sjednocením svých tří zpěváků Kiske, Derise & Hansena, což je senzační vzpomínka na všechny epochy historie kapely. Album už nyní kraluje evropským prodejním žebříčkům, v Německu a ve Španělsku jsou jasnou jedničkou na trhu, ve Finsku a Švýcarsku dvojkou, třetí jsou ve Švédsku a Rakousku, bramborovou medaili drží ve Skotsku a u nás a v Portugalsku se vyšplhali na 5. pozici! HAMMERFALL vydávají své nové album „Hammer Of Dawn“ již 25.2. 2022 a hodlají vám ho naservírovat silou svého železného kladiva!

Všechny vstupenky na dvojnásobnou dávku metalové síly a energie, UNITED FORCES Tour 2022 legendárních HELLOWEEN a HAMMERFALL zakoupené na původní a náhradní termíny koncertu zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Vstupenky můžete zakoupit u následujících prodejců:
MASTERSOFROCK.CZ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X