Prodej vstupenek na trojici silných festivalů odstartoval!

Prodej festivalových vstupenek na letošní METALFEST, MASTERS OF ROCK a ROCK CASTLE v prodejních sítích právě odstartoval!

Od pondělí 16. ledna si můžete zakoupit festivalové permanentky na METALFEST v PLZNI (Amfiterátr Lochotín, 2. – 4. 6. 2023), MASTERS OF ROCK ve VIZOVICÍCH (Areál likérky R. Jelínek, 13. – 16.7.2023) a ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ (zámecký park, 17. – 19.8.2023)

Plánujte své festivalové léto a dovolené už teď! Ceny festivalových vstupenek se budou tradičně postupně každý měsíc zvyšovat! Včasným nákupem nakonec ušetříte nemalou částku! Pokud jste tak ještě neudělali, využijte příležitosti a zajistěte si léto plné nevšedních rock-metalových zážitků co nejdříve!

Nabídku festivalových vstupenek na všechny tři letní festivaly pořádající agentury Pragokoncert, najdete nejen na stránkách www.metalfest.cz, www.mastersofrock.cz, www.rockcastle.cz nebo www.pragokoncert.com, ale také v prodejních sítích – Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream a plzeňský METALFEST zakoupíte i v Plzeňské vstupence!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...