Protheus a Komunál chystají na říjen 2024 mejdan ve Fóru Karlín

Megakoncert, kterým vyvrcholí společné turné Protheus a Komunál. Tak by se dal jednou větou shrnout velkolepý koncert, oslava muziky, života a radosti z něj ve Fóru Karlín v Praze

Megakoncert ve Fóru Karlín symbolicky uzavře nejen turné, ale i koncertní rok obou kapel které slibují podívanou po všech stránkách a mejdan obřích rozměrů. Obě kapely chystají spoustu překvapení. Na pódiu nebudou chybět atraktivní hosté, krásné ženy a samozřejmě audiovizuální zážitek.

Hudba spojuje lidi bez rozdílu věku a napříč kulturami. Přináší radost a pomáhá žít ve světě plném lží a nástrah. A přesně o tom je společné turné kapel Protheus a Komunál. O spojení, radosti a společné vášni. Protheus už několikrát spojil svoje síly s kapelou Komunál a to jak v rámci společného turné s Dymytry, tak ve společných písních – Až mě ráno povedou a Zapalte nás.

„Bude to show, bude to propojení, bude to radost z hudby a z toho, že můžeme být spolu. Koncerty Protheus a Komunál se budou různě prolínat a vše vyvrcholí velkolepým společným finále. Doražte společně s námi zažít tu radost a načerpat energii, která Vám vydrží hodně dlouho!“ popisuje Protheus.

Jedinečné propojení dvou dlouhé roky spřízněných interpretů rozhodně stojí za vidění. Prostě „Sex, pivo a Rock’n’roll“ v té nejčistší a nejopravdovější podobě. Každý z návštěvníků si navíc odnese „dárek na památku“.

Lístky na megakoncert Protheus a Komunál ve Fóru Karlín v Praze 19.10.2024, stejně jako na celé turné které začíná 16. 2. 2024 v Chlumci nad Cidlinou, jsou ideální dárek pod stromeček pro každou rockerku nebo rockera!

Vstupenky zakoupíte zde:
https://www.ticketmaster.cz/…/protheus-a-komunal…/49247
https://www.ticketportal.cz/event/Protheus-Komunal

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...