Protheus přitvrzuje! Venku je nový videoklip „Hrobokop“!

Protheus přichází s novinkou „Hrobokop“, hodnou jeho hlasu, která posouvá jeho dosavadní sólovou tvorbu po odchodu z kapely Dymytry o level výš!

Když Jan Macků, tedy Protheus, vydal svůj sólový debut „Závislosti“, byl ještě členem Dymytry. Po svém definitivním odchodu, se začal naplno věnovat vlastní tvorbě a představil své druhé album „Nepřestávej snít“ které vyvolalo mezi některými fanoušky rozporuplné názory.

Nyní ale Protheus přichází s novinkou „Hrobokop“která jistě potěší mnohé rockery. Nový song je jasným signálem, že se na své nové cestě kterou se Proth vydal, nehodlá ubírat jen směrem v uvozovkách dosud prezentujících balad. 

Nový song je doplněn o skvěle zpracovaný videoklip kterému kromě samotných členů kapely dodali šmrnc neherci jako Jiří „JERRY“ Tráva v roli Hrobokopa nebo Luděk „Flaxa“ Horák ztvárňující hamižného kostelníka a další.

Proth v nedávné době úspěšně křižoval Čechy na turné Sex, pivo, rock n´roll, se spřátelenou formací Komunál které ještě není u konce, 19. října 2024 vyvrcholí Megakoncertem ve Fóru Karlín.

FOTO CREDIT PETR BRYK
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...