QUADRAGINTA jako hold všem kteří prošli kapelou KERN

Světlo světa spatřilo cédéčko QUADRAGINTA, nebo-li čtyřicítka, vydané ke čtyřicátým narozeninám kapely KERN která neodmyslitelně patří mezi legendy jakou jsou Citron, Vitacit, Arakain, Titanic a další.

Všichni, zejména ti dříve narození, znají tvorbu kapely KERN nebo třeba jen ty větší hity téhle kapely jako„Blízko nás“ a „Exploze snů“, či mnohé další pecky které nezapomenutelně obohatili naši metalovou historii, hlavně v dobách, kdy je zpíval Jaroslav Albert Kronek.

Výběrovka k čtyřiceti letům na které Jarda Kronek nezpívá, je natočena nynější sestavou kapely a najdete na něm výběr ze staré i novější tvorby, jakýsi průřez historií. Kern nahrál tuto desku s respektem k všem bývalým členům se zpěvákem Michalem Konečným který fenomenálního zpěváka s magický metalový barytonem nahradil.

Čtyřicet let je výročí, které se sluší oslavit a tahle deska vám připomene, proč byl Kern svého času v hitparádách hodně vysoko. Cédéčko můžete prozatím získat pouze na vystoupeních KERNu.

Současná sestava kapely
Karel Vodička – bicí
Robi Křupka – kytary
Slávek Karásek – kytary
Iva Pospíšilová – baskytara
Michal Konečný – zpěv
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...