Rakouští symfonici SERENITY vydali nový singl a videoklip!

Rakouská symfonická metalová skupina SERENITY vydává nový singl „Ritter, Tod und Teufel (Knightfall)“ a oficiální videoklip!

Rakouští symphonic metalisté SERENITY vydali nový singl „Ritter, Tod und Teufel (Knightfall)“, na kterém kapela poprvé do své hudby zakomponovala německé texty!

Samostatný singl následuje po jejich posledním studiovém albu The Last Knight (2020), které se umístilo na 25. místě německé albové hitparády, a po ohromujícím živáku MEMORIA z roku 2022. Mezi nejikoničtější hity SERENITY patří Wings of Madness a „The Chevalier“, které byly na YouTube zhlédnuty více než tři milionkrát.

Kapela v současné době pracuje ve studiu na svém nejnovějším počinu a přivítala Marca Pastorina jako dalšího kytaristu a doprovodného vokalistu.

Nová silná skladba „Ritter, Tod und Teufel (Knightfall)“ je první ochutnávkou toho, co přijde, a ukazuje charakteristickou směs orchestrálních aranží, těžkých kytarových riffů a vzletných vokálů, kterou podporuje podmanivý oficiální videoklip.

Rakouští symfonici budou účastníky festivalu ROCK CASTLE, který se uskuteční v areálu zámeckých zahrad v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ 17. – 19. 8. 2023!
Vstupenky na festival jsou k dostání na www.rockcastle.cz, www.mastersofrock.cz a www.pragokoncert.com

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...