Recenze: Gate Crasher – „mrazení“

V říjnu tohoto roku spatřila světlo světa v pořadí již pátá studiovka kapely Gate Crasher „mrazení“ na které stejně jako na albu #nevynechas před třemi lety, odvedli Gate Crasher kvalitní práci.

Muzikanti se u tohoto alba rozhodli vsadit více na kvalitu než na kvantitu, a dosadili na něj pouze osm songů, o kterých byli přesvědčeni, že za to stojí. Písně na „mrazení“ jsou vydařené. Je z nich znát muzikantská i skladatelská vyzrálost, zní tvrdě, refény jsou zpěvné a chytlavé.

Album otevírá skladba „Mrazení“ která zaujme svižným tempem a je jedním z favoritů. Velký potenciál stát se největší hitovkou na desce má následující píseň „Vzpomínky“. Nekompromisním zvukem zaujme skladba „Bestie“.

Píseň se skvělo rytmikou s názvem „Laaaska“ kterou nazpíval baskytarista Macek a je bezesporu zpestřením v repertoáru Gate Crasher. Líbivý je taky hned následující song „Hlavolam“.

Pohodově působí písnička „Nálady“. V podobně pohodovém duchu pokračuje i následná „To neřeš“. Se závěrečnou temnější písní přichází „Čas se začít bát“, která je snad nejtvrdší na albu a zní hodně dobře.

Mrazení – GATE Crasher

Rok vydání: 2019

Tracklist:

1. Mrazení
2. Vzpomínky
3. Bestie
4. Laaaska
5. Hlavolam
6. Nálady
7. To neřeš
8. Čas se začít bát

7.3
HODNOCENÍ

VERDIKT

Myslím si, že se nová deska Gate Crasher bude posluchačům líbit. Písničky mají tah na bránu, osm kvalitích pecek na příjemnou poslechovku bohatě stačí a určitě zaujmou další nové fanoušky a jejich kredit bude narůstat.

  • SKLADBY 7
  • ZVUK 7
  • PŘEBAL ALBA 8
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X