REVOLUTION SAINTS představili videoklip k písni „Fall On My Knees“

Revolution Saints, kapela vedená zpěvákem a bubeníkem Journey Deenem Castronovem, vydala třetí singl „Fall On My Knees“ z nového řadového alba Against The Winds. Skladbu doprovází videoklip.

Nová iterace – Revolution Saints MKII -, k níž se připojili další rockeři, baskytarista Jeff Pilson (známý ze spolupráce s Foreigner a dříve působící v Dokken) a kytarista Joel Hoekstra (z Whitesnake a Night Ranger), je tu, aby znovu rozdmýchala zápal pro melodický rock.

Album Against The Winds, jehož hlavním producentem a skladatelem je Alessandro Del Vecchio (který se podílel i na klávesách a doprovodných vokálech), přináší to, co byste očekávali: podmanivé vokály, okouzlující melodie a háčky, které vám zůstanou v hlavě ještě několik dní.

Na tomto albu Revolution Saints se projevuje zvýšený smysl pro soudržnost, energii a emoce. Upevňují svůj status velikánů žánru a toto album jednoznačně potvrzuje, proč opět patří na vrchol.

Níže se podívejte na videoklip k písni „Fall On My Knees“:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...