Skupina RIMORTIS chystá velký křest svého nového alba!

Od vydání posledního alba kapely RIMORTIS, respektive dvojalba „Dvacet černých růží“, uběhl nějaký ten pátek, přesněji dva a půl roku, nyní se ale živelní power metalisté hrdě hlásí s novým počinem.

V březnu tohoto roku, vydá Poděbradská power metalová kapela RIMORTIS, která před dvěma lety chytila příchodem zpěváka Jaromíra Bartoše a bubeníka Kamila Růžičky nový vítr do plachet, svou devátou placku která ponese název „Věčnost živlů“, bude obsahovat devět autorských a tradičně jednu předělanou skladbu.

Dle získaných informací, oproti albu předchozímu nabídne deseti skladbová novinka větší různorodost, což slibuje samotný fakt, že se na hudbě podílelo kromě bubeníka Kamila Růžičky celé osazenstvo kapely (Václav Mrzena, Jiří Vrba, Martin Čermák, Jaromír Bartoš), což  se v minulosti při tvorbě v této kapele ještě nestalo, a to naznačuje, že bude velmi pestrá. Naopak tradice zůstala zachována u textů, kde je autorem Vašek.

Pestrost nabídne již samotná titulní skladba „Věčnost živlů“, která má stopáž přes 9 minut a spolu s frontmanem kapely Mírou Bartošem se v ní představí hostující Lukáš Písařík (Plán B), Veronika Seidlová (Carpatia Castle) a Pavlína Mochová (Metal Factory). Samotní členové skupiny tuto skladbu označují za jednu z nejepičtějších, která od její založení vznikla.

O zvuk a produkci alba se společně s kapelou postará Martin Hollandr z nymburského studia Hollysound, který své zvukařské dovednosti prokázal již na minulém dvojalbu, u kterého byl zvuk další složkou, která kapelu posunula o level výše.

Křest nového alba „Věčnost živlů“ proběhne 26. března od 19 hodin v Úmyslovicích na Nymbursku ve spolupráci s partičkou zvanou „Leciáni“, kteří zde dlouhá léta organizují rockové dýchánky. Během slavnostního večera vystoupí také skupiny ROXOR a ALŽBĚTA, které netřeba představovat, takže rocková pařba, jak se patří.

Otevření sálu sokolovny v Úmyslovicích včetně občerstvení od 18.00 hodin. Možnost rezervace míst k sezení na tel.: 602 130 765.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...