RIMORTIS po svém výročním koncertu představuje novou sestavu

V Chlumci nad Cidlinou se uskutečnil největší samostatný koncert v historii kapely RIMORTIS. Na tento večer se těšily stovky fanoušků z celé republiky

V sobotu, 23. března se v Chlumci nad Cidlinou, uskutečnila u příležitosti 25. výročí velká narozeninová oslava kapely RIMORTIS na kterou se sjeli fandové ze všech koutů České republiky.

Popisovat průběh koncertu by bylo na dlouhý elaborát. Během tříhodinového maratonu bez jediné přestávky bylo za mikrofonem možné spatřit jak Jaromíra Bartoše, tak i bývalé zpěváky Ladislava Spilku a Milana Hloucala.

V průběhu večera se ke zpěvákům přidal sbor který tvořily Viktorie Surmová, Anna Monhartová a Niki Čejchanová ty pak stejně jako další host Lukáš Písařík (všechny můžete slyšet v titulní písni alba Věčnost živlů) zazpívali sólově.

Celý večer velkolepého koncertu zahájila partička VANAHEIM, která zcela zaplněný sál na tříhodinový nášup power metalu skvěle připravila

Koncert, který byl skupinou Rimortis prezentován jako největší koncertní událost v historii kapely, se tak stal skutečností.

Na závěr večera přišla dvě velká oznámení

Po 11 letech se s fanoušky rozloučil klávesák Jirka Vrba a odchod oznámil také zpěvák Jaromír Bartoš který v kapele strávil 4 roky. Dnes (25.3.) kapela oznámila v jakém složení bude ve svém hraní pokračovat.

Za mikrofon se po sedmi letech vrací Milan Hloucal, je to nejdéle zpívající zpěvák v kapele Rimortis a co se týče kláves, tak došlo k rozhodnutí vrátit do sestavy druhou kytaru které se chopí Marco Massa který přichází ze skupiny Checkmate!

Fotogalerii z výročního koncertu najdete zde: RIMORTIS / Chlumec nad Cidlinou / 23.3. 2024 – ROCKLIST

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...