Rock for People 2018 představí partičku POP EVIL

Aktualizováno 7.4. 2018

Plánované vystoupení Pop Evil na Rock for People neproběhne. Kapela se rozhodla zrušit celé festivalové turné v Evropě

Rock for People, jeden z největších rockových open-air festivalů v České republice který se uskuteční 4–6. 7. 2018 přidává další jména.

Po kalifornské pětici In This Moment patřící k nevýraznějším jménům současné metalové scény, představují pořadatelé RfP další jména kapel pro nadcházející ročník.

Druhé jméno na Rock for People 2018 je tady! Pro velký úspěch se vrací rockeři SKILLET, kteří si v roce 2015 získali srdce téměř všech, kteří tehdy pod jejich stagí stáli.

Tenhle čtyřlístek se právem řadí mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Minulý rok zazářili v České republice hned na dvou samostatných koncertech.

Třetí kapelou, která se představí na Rock for People 2018 jsou rockoví ďáblíci POP EVIL. Tahle americká parta patří za velkou louží k dobře známým a populárním jménům, ale k tuzemským fanouškům si cestu ještě hledá. To se ovšem změní v létě, kdy poprvé dorazí do České republiky.

S úctou ke svým vzorům kapela POP EVIL šikovně míchá originální směs hard rocku, alternativního metalu a post-grunge. Na svém kontě má čtyři skvělá studiová alba.

www.rockforpeople.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...