Nová várka kapel, které to roztočí na Rock for People

Festival Rock for People dnes oznámil první várku domácích kapel a čtyři kapely z Velké Británie které to v létě v Hradci roztočí.

Po loňském skvělém klubovém turné  zamíří do Hradce na ROCK FOR PEOPLE znovuobnovená rocková kapela GAIA MESIAH která se po několikaletém mlčení sešla ve své původní sestavě Marka Rybin, Santa Morella, Miša M a Josh Stewart.

Své notoricky známé hity které za spoustu let svého působení vyprodukovala, zahraje Vypsana Fixa. Skladby v rockovém stylu, často doprovázené zábavnými texty přiveze slovenská partička založená v roce 1992 v Nitře Horkýže Slíže která loni oslavila 25 let a má za sebou přes 2000 koncertů.

Partu která zpestří letošní ročník Rock for People netřeba představovat. Těšit se můžete na kapelu Tři sestry která festival doprovází od prvních ročníků.

Z ostrovní scény dorazí kapela Blossoms která za krátkou dobu působení stihla se svojí debutovou deskou vykvést k nominacím Brit Awards a Mercury Prize nebo zahrát na slavných festivalech jako jsou Coachella, Lollapalooza a Glastonbury.

Třešničkou na dortu budou The Kooks držící se na špičce britské indie rockové scény. Ti, kteří zažili legendární Rock for People v roce 2012, si je určitě dodnes pamatují. Čtveřice mladých hudebníků z přístavního Brightonu přijedou publiku ukázat, že jsou stále plni energie, přesvědčivosti a schopnosti získat si fanoušky.

Další britskou kapelou která na Rock for People měla vystoupit už loni, ale zrušila celé evropské turné, je Marmozets která dorazí s  novým materiálem, před několika dny totiž vydali novou desku Knowing What You Know Now.

Britskou čtyřku uzavírá mladičká kapelou Valeras.

Vstupenky jsou k dostání na oficiálních stránkách festivalu a jejich cena je do konce března 1 750 Kč.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...