Festival Rock Heart zakončil další ročník

Festivalový svátek ROCK HEART v Moravském Krumlově, zakončil další ročník! V předchozím prvním ročníku, na festivalu vystupila světová legenda Helloween, kapela která předvedla naprosto strhující show.

Jako headliner festivalu se představili vikingové AMON AMARTH (SWE), kteří se svojí show plné pyrotechniky a efektů dorazili až z dalekého Švédska! Jako další vystoupila u nás i v zahraničí stále populárnější kapela POWERWOLF (GER)! Z Finska pro změnu dorazili hororový LORDI (FIN) a také melodická kapela SONATA ARCTICA (FIN).

Z české rock-metalové scény během dvou festivalových dnů, zahráli… ŠKWOR, ARAKAIN, DYMYTRY, HARLEJ, CITRON, ALKEHOL, TORR, DEBUSTROL, SALAMANDRA, KOMUNÁL, DEBILL HEADS, EAGLEHEART, BLEEDING HEART.

Pro návštěvníky bylo letos připraveno spoustu novinek, například originální festivalový merchendise, plně vybavené stanové městečko nebo speciálně vybavený catering.

V roce 2016 získal festival spousty kladných hodnocení nejen od návštěvníků, ale dokonce i od odborníků z hudební branže. Hudební časopis Spark dokonce ohodnotil festival 95% a získal doporučení pro návštěvníky.

Kdo si nenechal ujít jedinečnou možnost vidět zahraniční kapely v překrásném přírodním amfiteátru v centru Moravského Krumlova a stal se návštěvníkem jednoho z největších festivalů na jihu Moravy, ten nelitoval

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...