Festival ROCK OF SADSKÁ oznámil nový termín a obohatil line-up !

Mezi letní rock metalové akce, které byly k vůli paralyzaci hudebního světa virem covid-19, přeloženy na příští rok patří také velmi oblíbený, letní festival Rock of Sadská

Hudební festival, jenž proslul především vytříbeným programem složeným z tuzemských i zahraničních kapel rock metalové hudby, je v souvislosti s pandemií, z původního data 14. – 15. 8. 2020 přesunut na nový termín.

Stejně jako mnoho jiných organizátorů ve značné nejistotě zda jejich akce v letošním roce proběhne či nikoli, tak i v Sadské se určitou dobu vyčkávalo. Varianta, že se situace rozvolní a festival proběhne za přísných hygienických podmínek i za cenu částečného omezení podle plánu, vzala rychle za své a pořadatelé přistoupili k rozhodnutí 7. ročník populárního festivalu přesunout.

Nový termín festivalu ROCK OF SADSKÁ  20. – 21. srpna 2021

Dobrou zprávou je, že po probíhajících jednání se podařilo festival přeložit téměř beze změn, svou účast kromě skupiny TUBLATANKA která se zatím nevyjádřila, potvrdily svou účast všechny kapely ze stávajícího line-upu.

Tím ale dobré zprávy nekončí, organizátoři festivalu se rozhodli kvalitní line-up,  pro rok 2021, okořenit o další vystupující.  Na soupisku se zařadí také kapela DOGA která je na Sadské ve velké oblibě. V jednání jsou dle dostupných informací ale i další jména, a pokud vše dobře dopadne, tak by se v Sadské mohlo objevit ještě několik zahraničních úderek.

Na rock metalovém festivalu v Sadské fanoušci od příštího roku zaplatí pouze pomocí čipových náramků.

Novinkou pro příští rok je zavedení platebních čipových náramků. Placení náramky se tak výrazně zrychlí a zjednoduší obsluha u stánků především s občerstvením, a krátí tak fronty. Pro návštěvníky díky čipovému systému odpadá nutnost mít u sebe a střežit hotovost před možnou ztrátou či zloději.

Zavedení čipových náramků, které budou sloužit jako jediný platební prostředek v celém areálu festivalu, uvítají především příznivci zlatavého moku který bývá na všech festivalech hlavním tématem, pivní labužníky určitě potěší i změna na čepu, točit se totiž bude Pilsner Urquell a Gamrinus Excelent.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na přesunutý termín

Již zakoupené vstupenky pro rok 2020 se přesunují do roku 2021. Za cenu pro rok 2020 můžete za zvýhodněnou cenu 800 Kč kupovat vstupenky do konce prázdnin v předprodeji přes portál ticketstream.cz, následně se do vstupného promítnou ceny vzniklé z hygienických opatření a další vícenáklady v souvislosti s COVID – 19.

Bohužel na pandemii se nelze pojistit a investice do festivalu a záloh kapelám jsou nemalé. Ztráty se počítají na sta tisíce proto můžete festival a jeho konání s kvalitním dvoudenním programem podpořit zakoupením skladových triček určených pro tento rok za výprodejovou COVID cenu 150 Kč.Trička je možno objednávat přes e-mail: rockofsadska@seznam.cz

„V současné nelehké době vám přejeme hodně zdraví , energie a víru , že se společně uvidíme u dobré muziky. Držme si společně palce , podporujme se a doufejme v lepší čas. Máme vás rádi“ vzkazují pořadatelé festivalu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...