ROCK OF SADSKÁ 2024 přitvrdí, spojuje síly s BRUTAL ASSAULT!

Na 9. ročník festivalu ROCK OF SADSKÁ se chystají proklatě tvrdé kapely, které na pódiu hrají opravdu mimořádně bytelný metal!

Zatím co se na letošním, osmém ročníku ROCK OF SADSKÁ pořadatelé vrátili k domácí rock metalové scéně a po jeho skončení řádně vystrašili fanoušky, tak pro rok 2024 chystají nabroušené kytary a řízné tempo zahraničních kapel!

Dva dny po skončení letošního ročníku festivalu, přišla od pořadatelů pro mnoho fanoušků zdrcující zpráva ve znění: „Hudební festival Rock of Sadská, byl posledním ve skoro desetileté pouti. Festival doputoval do fáze, kdy je v nejlepším přestat a odejít se vztyčenou hlavou. Ještě jednou vám za vše děkujeme. I když, nikdy neříkej nikdy“. Tři týdny po té ale pořadatelé oznámili, že festival pokračuje dál.

Pokračování však nabírá nový směr!!!

Jeden z organizátorů festivalu ROCK OF SADSKÁ Zdeněk Otta nám prozradil, že byla navázána spolupráce s prestižním open-air extreme metal festivalem BRUTAL ASSAULT, který se za dobu své existence stal jedním z nejvýznamnějších festivalů zaměřeným na extrémní odnože heavy metalu v České republice.

Ke spojení oba tvůrčí týmy vedlo podobné smýšlení jak ideové, tak i hudební. Cílem vzájemné spolupráce je posilovat zahraniční metalovou scénu, navzájem se podporovat, propojovat fanoušky, společně sdílet festivalové hudební zážitky a udržovat povědomí o živé metalové hudbě nejen ve středních a východních Čechách.

Do budoucna tedy lze na Sadské očekávat ve větší míře black, death, thrash metal či metalcore. Prvními potvrzenými vlaštovkami nově vznikající spolupráce pro rok 2024, je jedna z ikon New York hardcore scény, americká hardcore kapela MADBALL a pořádně našlápnutý temný metal americké pětičlenné metalové sebranky BUTCHER BABIES v čele se zpěvačkami Heidi a Carlou které svým vzhledem budí řadu kontroverzí.

Jak nám bylo také odhaleno, tak na 9. ročníku u jezera v Sadské nebude chybět, dá se říci stálice festivalu HÄMATOM a po šesti letech se na Sadskou se svou směsicí hard rock, punku a metalu vrátí německá formace 9MM. Co se týče zastoupení české rock metalové scény, tak byly zmíněny kapely F.O.B. / METALINDA / VISACÍ ZÁMEK / DOGA / SEVEN / KOMUNÁL / X-CORE / GATE CRASHER / LORETA / ABRAXAS / DONOR / HLAHOL / HEJTMAN / VANAHEIM / ARAWN a další budou ještě oznámeny.

Sledujte náš magazín, který vás bude o horkých novinkách chystaného, devátého ročníku ROCK OF SADSKÁ, který se uskuteční 16.-17.8. 2024 tradičně u přírodního jezera v Sadské opět jako první informovat!

Předprodej vstupenek na Ticketstream

1 Komentář
  1. Mejla Pragull říká

    Tomuhle fandím, na póďákách sem hrával ledacos, ale začínal Black Sabat, a to mě drží doteď, podladěný kytary do „C“! Hold „rebel“ z hůry dáno, nic nenadělám! Zdar.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...